Ciągniki siodłowe

Postęp w każdym nowym szczególe

Zaprojektowane przez inżynierów Forda i wybierane przez użytkowników na całym świecie, nowe ciągniki siodłowe Ford Trucks będą stale zmniejszały Twoje koszty operacyjne.  

Dzięki ciągnikom siodłowym Ford Trucks będziesz stale przed konkurencją.  Już czas przyjrzeć się bliżej... 

Więcej
Pojazdy budowlane
Ciągniki siodłowe
Podwozia drogowe
Zobacz pojazdy Ford Trucks z
widoku kamery 360 stopni
Widok zewnętrzny 360 stopni Widok wewnętrzny 360 stopni
   Ford Trucks w Polsce
   Mazowieckie: Mateusz Mazurkiewicz, tel. 665-500-121, mateusz.mazurkiewicz@q-servicetruck.eu; Kacper Strycharz , tel. 885-580-358, kacper.strycharz@q-servicetruck.eu; wielkopolska: Krystian Smolski , tel. +48 662 261 060 , ksmolski@q-servicetruck.eu
   Nowości z drogi

   Informacje z Ford Trucks

   Rozwój usług sieci serwisowej Ford Trucks
   Nasz ubiegłoroczny wynik sprzedażowy jest efektem połączonych działań samej sprzedaży, jak i serwisu, a także usprawnień wprowadzanych cyklicznie w pojazdach Ford Trucks. Oferujemy ciągniki siodłowe z trzyletnią gwarancją, co świadczy o pewności dostarczanych przez nas produktów, ale także o niskiej awaryjności i wysokiej jakości pojazdu – mówi w rozmowie z redakcją „Inter Trucka” Piotr Wójcik, After Sales Manager Ford Trucks Polska.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   Truck Service nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks Polska
   Ford Trucks Polska, zgodnie z obraną strategią ekspansji oraz zapotrzebowaniem rynku, poszerza sieć autoryzowanych serwisów. Kolejnym, już trzynastym, punktem serwisowym został Truck Service Polska, prężnie działający na Śląsku. Firma będzie prowadziła autoryzowane naprawy pojazdów Ford Trucks.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   Przygotuj swojego Forda do zimy!
   Zimą warunki atmosferyczne niejednokrotnie mogą zaskoczyć, pamiętaj by zadbać o swój pojazd oraz bezpieczeństwo i komfort jazdy.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   Wszystkie informacje

   Ford Trucks

   Sharing the Load
   Niezawodny kompan
   Przyczepy, wywrotki, betonomieszarki, pompy do betonu i wiele więcej... Nasze pojazdy użyteczności publicznej robią dużo więcej niż tylko transport najcięższych ładunków.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   01
   Twój partner w pojazdach używanych
   Ford Trucks gwarantuje pomoc za każdym razem, gdy będziesz potrzebować kupić, sprzedać lub wymienić używany ciągnik lub ciężarówkę.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   02
   Zawsze po Twojej stronie
   Zespół ekspertów Ford Trucks jest zawsze gotowy służyć Ci pomocą w drodze. Zapewniając komfort w trakcie serwisowania Twojego pojazdu.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   03
   Na zawsze razem
   Obiecujemy dzielić się obciążeniem i ma to również zastosowanie w obsłudze serwisowej Twojego pojazdu. Ford Trucks gwarantuje, że będziemy z Tobą na każdym kilometrze trasy.
   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
   04

   Dzielenie się ładunkiem on-line

   Dołącz do naszej rodziny w mediach społecznościowych Bądź na bieżąco z wiadomościami o Ford Trucks.
   No Result
   SEARCH