Wielkie otwarcie sieci dealerskiej już wkrótce

Wraz z początkiem czerwca branżę transportową zaskoczyła informacja, że ciężarówki Forda będą dostępne dla klientów w Polsce. Spółka Q-Service Truck sp. z o.o., należąca do Inter Cars SA, ogłosiła strategiczne partnerstwo z Ford Trucks. Przyszła pora na zaprezentowanie kolejnych szczegółów. Te poznamy 17 października podczas oficjalnej inauguracji sprzedaży Ford Trucks w Polsce. 

 

Oficjalna inauguracja sieci dealerskiej to kolejny wielki krok, który spółka Q-Service Truck sp. z o.o. wykona w związku z pojawieniem się marki Ford Trucks na polskim rynku. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną pierwsze punkty na mapie Polski, gdzie będzie można kupić i serwisować ciężarówki Forda.

Co więcej, wszyscy goście obecni tego dnia na wydarzeniu, będą świadkami sfinalizowania pierwszej transakcji dotyczącej marki Ford Trucks w Polsce i na własne oczy zobaczą, jak klient odbiera pierwszy ciągnik siodłowy tej marki w naszym kraju.

17 października w Cząstkowie Polskim, gdzie mieści się siedziba importerska Ford Trucks Polska, zobaczyć będzie można wiele atrakcji, które uświetnią to wielkie wydarzenie.

Już niedługo zaprezentujemy relację z tego eventu. 

No Result
SEARCH