Ford Trucks podpisał umowę z firmą TIP Trailer Services na usługi posprzedażne w Europie Zachodniej

Po uruchomieniu oddziałów na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Rosji i Polsce, Ford Trucks ciągle rozwija sieć dilerską na rynku europejskim, zwiększając swoje wysiłki tak, aby 2020 roku być obecnym na 51 rynkach.  W następstwie międzynarodowego sukcesu nowego ciągnika siodłowego F-Max, który miał światową premierę na Wystawie Samochodów Ciężarowych IAA w Hanowerze, gdzie zdobył tytuł Międzynarodowej Ciężarówki Roku, Ford Trucks zdecydował o dynamicznym zwiększeniu liczby punktów serwisowych w Europie Zachodniej.

 

Zgodnie z podpisaną umową pomiędzy Ford Trucks oraz TIP Trailer Services, wiodący dostawca usług serwisowych w Europie Zachodniej będzie świadczył usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne dla pojazdów Ford Trucks w regionie.

 

Komentując współpracę, Wiceprezes Ford Trucks, Serhan Turfan, powiedział: “Na arenie globalnej Ford Trucks rozwija się dynamicznie jako firma, która łączy w sobie niemalże 60 lat doświadczenia w produkcji ciężarówek oraz możliwość dostosowania produktów do różnorodnych rynków eksportowych. Światowe uznanie dla nowego ciągnika siodłowego F-MAX, który stworzyliśmy od samego początku, jest dla nas ważną siłą napędową, która zdecydowała o chęci zwiększenia ekspansji międzynarodowej.  Zgodnie z naszymi planami obecności na rynkach Europy Zachodniej, współpraca z firmą TIP Trailer Services będzie ogromnym wkładem w dążeniu do zapewnienia stałego wsparcia naszych klientów.  Wierzymy, że współpraca ta będzie bardzo owocna dla obu stron.”

 

Dyrektor Operacyjny TIP Trailer Services, Paul Beadle, dodał: “Bardzo cieszymy się z wejścia w tę współpracę i z niecierpliwością oczekujemy wspiercia firmy Ford Trucks w ich strategicznym rozwoju w Europie Zachodniej. Uważamy, że jest to wspaniałe partnerstwo dla obu stron i przyniesie wiele korzyści.”

 

 

O firmie TIP Trailer Services

Firma TIP Trailer Services jest jedną z wiodących w Europie i Kanadzie firm świadczących usługi motoryzacyjne. Specjalizuje się w leasingu i wypożyczaniu naczep i przyczep oraz w świadczeniu usług utrzymania i naprawy pojazdów, jak również w innych usługach dodatkowych, które świadczy firmom transportowym i logistycznym w Europie i Kanadzie. Siedziba główna znajduje się w Amsterdamie, a klienci obsługiwani są w 102 lokalizacjach w 17 krajach Europy i Kanady.

Więcej na www.tipeurope.com

 

O Ford Trucks

Ford Trucks jest jedną z największych światowych firm produkujących pojazdy ciężarowe. Produkuje szeroką gamę ciągników siodłowych, pojazdów budowlanych i dystrybucyjnych o wadze ponad 16 ton.   Międzynarodowa strategia firmy Ford Trucks poparta jest jakością, trwałością i wydajnością produkowanych pojazdów użytkowych.  W Fordzie łączy się ze sobą ponad pół wieku doświadczenia w projektowaniu i produkcji pojazdów z umiejętnością dostosowania produktu do lokalnych wymagań rynku, włącznie z całkowicie nowymi modelami silników.

Ford Trucks działa obecnie we Wschodniej i Środkowej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Rosji, jak również stale rozwija światową obecność na trzech kontynentach. Setki tysięcy kierowców każdego dnia wyrusza na drogi na całym świecie z pewnością jakości, którą zapewnia im Ford. Więcej informacji na temat firmy Ford Trucks i jej produktów na całym świecie dostępne jest na stronie www.fordtrucks.com.tr

No Result
SEARCH