0%
  Systemy bezpieczeństwa
  Szerokie stopnie i podświetlenie stopni
  Szerokokątne
  lusterka boczne
  Mechanizm
  odchylania kabiny
  Zbiornik paliwa
  Wewnętrzne schowki
  Łatwo dostępne schowki ułatwiają życie podczas jazdy
  Dwuosobowa kanapa pasażera
  Dwuosobowa kanapa pasażera dostępna jest jako opcja w serii Road. Zapewnia Twoim pasażerom bezpieczną i komfortową podróż.
  Siedzenie kierowcy
  Siedzenia nowych pojazdów Ford Trucks z serii Road zapewniają optymalny komfort tak bardzo potrzebny dla płynnej i bezproblemowej jazdy. Standardowo siedzenie kierowcy wyposażone jest w podparcie lędźwi, podłokietniki, zawieszenie pneumatyczne oraz ogrzewanie. Zapewnia komfortowe prowadzenie pojazdu przez utrzymanie prawidłowej pozycji kierowcy.
  Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza
  Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza podświetlają się w momencie włączenia zapłonu. Kierowca widzi wszystkie informacje potrzebne w takcie jazdy. Ważne informacje, takie jak poziom płynu AdBlue, chwilowe zużycie paliwa, średnia prędkość oraz licznik przebiegu. Wszystko to jest w polu widzenia kierowcy. Tempomat i ergonomiczny zestaw przełączników gwarantują jeszcze większy komfort w długich trasach.
  Hamulec silnikowy i intarder
  Dźwignia kontrolna hamulca silnikowego: wydłuża żywotność okładzin hamulcowych i zapewnia optymalną siłę hamowania w sytuacjach awaryjnych.
  Ergonomiczny zestaw przełączników
  Ergonomiczny zestaw przełączników łączy w sobie takie funkcje jak radio, klimatyzacja i ESP dostępne na wyciągnięcie ręki, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
  Systemy bezpieczeństwa
  Systemy elektroniczne zwiększają bezpieczeństwo: zaawansowany system hamowania awaryjnego (AEBS) to opcja zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo w trakcie gwałtownego hamowania, podczas gdy System ostrzegania zmiany pasa (LDWS) pomaga uniknąć nieumyślnego opuszczenia prawidłowego pasa drogi.
  Szerokie stopnie i podświetlenie stopni
  Kieruj swoje pierwsze kroki ruszając w drogę z ciężarówką serii Road Ford Trucks stawiając stopy na szerokiej i solidnej powierzchni.
  Szerokokątne lusterka boczne
  Szerokokątne lusterka boczne sprawiają, że parkowanie jest jeszcze łatwiejsze i zapewniają zwiększone bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
  Zbiornik paliwa
  Pokonuj długie dystanse bez konieczności zatrzymania się aby uzupełnić paliwo dzięki standardowemu 550-litrowemu zbiornikowi aluminiowemu.
  Zobacz silną i niezawodną serię Road 1833 z bliska, zanim podejmiesz decyzję.
  Ciesz się widokiem 360 stopni i rusz w wirtualną podróż z naszą ciężarówką.
  ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ