0%
  Szerokie stopnie
  Szerokokątne
  lusterka boczne
  Mechanizm
  odchylania kabiny
  Zbiornik paliwa
  Zewnętrzne schowki
  Wewnętrzne schowki
  Schowki nad głową oraz boczne zapewniają dużo miejsca dla różnych potrzeb.
  Skrzynia zautomatyzowana
  Wszystkie długodystansowe pojazdy wyposażone są w 12-stopniową zautomatyzowaną skrzynię biegów z różnymi trybami jazdy, zapewniającą mniejsze zużycie paliwa oraz większą wydajność, jak również idealne i komfortowe podróżowanie we wszystkich sytuacjach.
  Siedzenie kierowcy
  Siedzenia nowych pojazdów Ford Trucks z serii Road zapewniają optymalny komfort tak bardzo potrzebny dla płynnej i bezproblemowej jazdy. Standardowo siedzenie kierowcy wyposażone jest w podparcie lędźwi, podłokietniki, zawieszenie pneumatyczne oraz ogrzewanie. Zapewnia komfortowe prowadzenie pojazdu przez utrzymanie prawidłowej pozycji kierowcy.
  Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza
  Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza podświetlają się w momencie włączenia zapłonu. Kierowca widzi wszystkie informacje potrzebne w takcie jazdy. Ważne informacje, takie jak poziom płynu AdBlue, chwilowe zużycie paliwa, średnia prędkość oraz licznik przebiegu. Wszystko to jest w polu widzenia kierowcy. Tempomat i ergonomiczny zestaw przełączników gwarantują jeszcze większy komfort w długich trasach.
  Hamulec silnikowy i intarder
  Hamulec silnikowy i dźwignia sterująca intardera: dodatkowe hamulce mogą być włączane ręcznie lub ustawione w tryb automatyczny, aby zapewnić optymalne hamowanie.
  Ergonomiczny zestaw przełączników
  Ergonomiczny zestaw przełączników obsługujących radio, klimatyzację, tryby skrzyni automatycznej, ESP, system zarządzania Smart Braking oraz ogrzewanie kabiny jest zawsze w zasięgu ręki podczas jazdy.
  Schowek pod łóżkiem
  Szeroki schowek pod łóżkiem zapewnia dodatkową przestrzeń na rzeczy kierowcy.
  Ogrzewanie kabiny
  Suche i mokre ogrzewacze utrzymują idealną temperaturę Twojej kabiny. Możesz z łatwością kontrolować temperaturę z elektronicznego panelu sterowania i ogrzewać pojazd nawet przy wyłączonym silniku.
  Blendy przeciwsłoneczne i osłony
  Osłony przeciwsłoneczne i osłony optymalizują komfort i pole widzenia w trakcie jazdy za dnia.
  Składane łóżko piętrowe
  Komfortowe łóżka zapewniają komfortową podróż Możesz włączyć lampkę do czytania lub odpocząć na komfortowym materacu, kontrolując temperaturę w kabinie bez konieczności wstawania.
  Szerokie stopnie
  Kieruj swoje pierwsze kroki ruszając w drogę z ciężarówką serii Road Ford Trucks stawiając stopy na szerokiej i solidnej powierzchni.
  Szerokokątne lusterka boczne
  Szerokokątne lusterka boczne sprawiają, że parkowanie jest jeszcze łatwiejsze i zapewniają zwiększone bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
  Mechanizm odchylania kabiny
  Automatyczny system odchylania kabiny jest opcjonalnym wyposażeniem, które pozwala na łatwy dostęp do komory silnika.
  Zbiornik paliwa
  Pokonuj długie dystanse bez konieczności zatrzymania się aby uzupełnić paliwo dzięki standardowemu 350-litrowemu zbiornikowi aluminiowemu.
  Zewnętrzne schowki
  Zewnętrzne schowki zapewniają dodatkową przestrzeń na rzeczy osobiste kierowcy, które niekoniecznie powinny znajdować się wewnątrz kabiny.
  "Zobacz serię Road 3242 z bliska, zanim podejmiesz decyzję.
  Ciesz się widokiem 360 stopni i rusz w wirtualną podróż z naszą ciężarówką. "
  ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ