0%
  Szerokokątne
  lusterka boczne
  Szerokie stopnie
  Wspaniałe możliwości
  manewrowania
  Przednie zawieszenie
  Tylne zawieszenie
  Pokrywa ochronna silnika
  Mechanizm
  odchylania kabiny
  Zbiornik paliwa
  Skrzynia zautomatyzowana
  Wszystkie ciągniki siodłowe 4x2 wyposażone są w zaawansowaną 12-stopniową zautomatyzowaną skrzynię biegów z różnymi trybami jazdy, pozwalającymi zmniejszyć zużycie paliwa i zwiększyć osiągi. Każdy z trybów jazdy zapewnia najlepsze ustawienia dla danej sytuacji.
  Tryb kołysania
  Tryb kołysania pozwala aby pojazd łatwo wycofał się w przypadku utknięcia na trudnej nawierzchni.
  Siedzenie kierowcy
  Siedzenia nowych pojazdów budowlanych Ford Trucks zapewniają optymalny komfort, tak bardzo potrzebny dla płynnej i bezproblemowej jazdy. Standardowo siedzenie kierowcy wyposażone jest w podparcie lędźwi, podłokietniki, zawieszenie pneumatyczne oraz ogrzewanie. Zapewnia komfortowe prowadzenie pojazdu przez utrzymanie prawidłowej pozycji kierowcy.
  Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza
  Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza podświetlają się w momencie włączenia zapłonu. Kierowca widzi wszystkie informacje potrzebne w takcie jazdy. Ważne informacje, takie jak poziom płynu AdBlue, chwilowe zużycie paliwa, średnia prędkość oraz licznik przebiegu. Wszystko to jest w polu widzenia kierowcy. Tempomat (będący wyposażeniem standardowym) oraz ergonomiczny zestaw przełączników gwarantują jeszcze większy komfort w trakcie podróży.
  Hamulec silnikowy i intarder
  Hamulec silnikowy i dźwignia sterująca intardera: dodatkowe hamulce mogą być włączane ręcznie lub ustawione w tryb automatyczny, aby zapewnić optymalne hamowanie.
  Ergonomiczny zestaw przełączników
  Ergonomiczny zestaw przełączników obsługujących radio, klimatyzację, tryby skrzyni automatycznej, ESP, system zarządzania Smart Braking oraz ogrzewanie kabiny jest zawsze w zasięgu ręki podczas jazdy.
  Przystawka odbioru mocy
  Niezależnie od nadwozia, zawsze to Ty jesteś u sterów. Ergonomiczna przystawka odbioru mocy pomaga kontrolować nadwozie Twojego pojazdu.
  Szerokokątne lusterka boczne
  Szerokokątne lusterka boczne sprawiają, że parkowanie jest jeszcze łatwiejsze i zapewniają zwiększone bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
  Szerokie stopnie
  Kieruj swoje pierwsze kroki ruszając w drogę z ciężarówką serii Road Ford Trucks stawiając stopy na szerokiej i solidnej powierzchni.
  Wspaniałe możliwości manewrowania
  Promień skrętu zapewnia wyjątkowe działanie w trakcie skręcania i ułatwia manewrowanie w trudnym terenie i wąskich przestrzeniach.
  Przednie zawieszenie
  Przednie zawieszenie jest w stanie unieść duże obciążenia i zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę na trudnych placach budowy.
  Tylne zawieszenie
  Układ tylnego zawieszenia, odpowiedni do ciężkiej pracy i zdolny tłumić drgania, zapewnia bezpieczny przewóz ładunków nawet na najtrudniejszych placach budowy.
  Pokrywa ochronna silnika
  Kluczowym jest chronić silnik. Osłona silnika chroni silnik przed wszystkimi substancjami, które mogłyby dostać się z zewnątrz (ziemia, kruszone kamienie, itd.) oraz zapobiega uszkodzeniom.
  Mechanizm odchylania kabiny
  Automatyczny system odchylania kabiny, który pozwala na łatwy dostęp do silnika, to opcja w pojazdach budowlanych.
  Zbiornik paliwa
  315-Litrowy stalowy zbiornik paliwa z mocnymi opasaniami może wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki pracy. Zapewnia długie użytkowanie bez konieczności ponownego tankowania.
  Zapomnij o brudzie i kurzu na budowie i sprawdź nasz model 4142 serii Construction osobiście.
  Ciesz się widokiem 360 stopni i rusz w wirtualną podróż z naszą ciężarówką.
  ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ