Terenowa prezentacja Forda F-LINE

Seria F-LINE

Terenowa prezentacja Forda F-LINE

Ford Trucks Polska wraz z firmą Turbańscy Sp. z o.o., autoryzowanym punktem serwisowym marki, zorganizował w Borku Wielkopolskim lokalną premierę serii F-LINE dla swoich potencjalnych nowych klientów. Był to dzień pełen informacji, dotyczących nowoczesnych technologii i niezapomnianych wrażeń z jazdy pojazdami Ford Trucks.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją przedstawicieli marki Ford Trucks, Jarosława Abramczyka oraz Tomasza Bultrowicza, którzy opowiedzieli o nowej kabinie oraz o innowacyjnych rozwiązaniach zastosowanych w modelach podwozi budowlanych, drogowych oraz w ciągniku siodłowym serii F-LINE. Uczestnicy poznali szczegóły dotyczące systemów bezpieczeństwa, silników oraz zaawansowanych technologii wspomagających kierowców, a także poznali przygotowaną specjalnie na rynek europejski serię pojazdów o obniżonej wadze.

Seria F-LINE charakteryzuje się przestronną, nowoczesną kabiną, która inspirowana była flagowym pojazdem Ford Trucks F-MAX. Każda gama pojazdów została dokładnie omówiona, a uczestnicy mieli możliwość przetestowania podwozi i ciągnika Ford Trucks w rzeczywistych warunkach drogowych. Na placu czekały na uczestników zarówno pojazdy serii F-LINE, jak i ciągniki siodłowe długodystansowe F-MAX. Jazdy testowe pozwoliły na poznanie potencjału i możliwości nowej serii F-LINE. Kierowcy mieli również możliwość oceny komfortu jazdy dalekobieżnym  ciągnikiem siodłowym F-MAX.

Po prezentacji uczestnicy zostali zaproszeni na lunch, który stanowił doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

No Result
SEARCH