Siła i komfort
Czyni każdy ładunek lekkim
Mistrzowie długich i krętych dróg zasługują na najmocniejszego i komfortowego kompana. Nieważne czy to podwozie drogowe Ford Trucks z napędem 4x2, 6x2 czy 8x2; zawsze otrzymasz nieskończoną ilość opcji, by dobrać najwłaściwszą.
Odkryj modele
Wiele opcji kabiny

W długich trasach mieszkasz w swojej ciężarówce.  Ciężarówki Forda zaprojektowane są tak, aby zawsze zapewniać bezwarunkowy komfort na drodze, niezależnie czy wybierzesz kabinę sypialnianą, kabinę dzienną, czy też opcją wysokiego lub niskiego dachu. 

Skrzynia zautomatyzowana
Skrzynia zautomatyzowana

Przewiduje kolejne wzniesienie lub zakręt przed Tobą na drodze i zawsze wybiera odpowiednie przełożenie, dopasowane do wszelkich warunków.  Tryby przełączania, aby dopasować się do wszystkich Twoich potrzeb, pozwalają na przejęcie kontroli nad ciężarówką w dowolnym miejscu i momencie.  

Skrzynia zautomatyzowana
9-Stopniowa przekładnia Eaton
9-Stopniowa przekładnia Eaton

9-Stopniowa manualna skrzynia biegów Eaton ESO-14409 została stworzona specjalnie dla Ford Trucks, aby poprawić niezawodność, osiągi pojazdów, energooszczędność oraz żywotność pojazdu. Dzięki synchronizatorom załączanym na wszystkich przełożeniach do przodu oraz możliwości przeniesienia do 1400 Nm momentu obrotowego, skrzynia Eaton z łatwością sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom, niezależnie od tego jaki ładunek przewozisz. 

Dodatkowy opcjonalny intarder

Intarder hydrauliczny sprawia, że jazda pod górę wydaje się jazdą po płaskim terenie, kiedy pojazd jest załadowany.  Dodatkowy hamulec załącza się zawsze, gdy jest potrzebny, a przez to wydłuża okresy międzyprzeglądowe hamulców. 

 
Tylne zawieszenie pneumatyczne

Komfort prowadzenia nie do odtworzenia Tylne zawieszenie pneumatyczne zapewnia komfort podróży na długich trasach, pozwalając Ci bezpiecznie przewozić nawet najbardziej delikatne ładunki. 

 

Więcej niż tylko ciężarówka:
Mocny i komfortowy
kompan z punktu A do punktu B

POBIERZ KATALOG
Seria Road Ford Trucks:
Skraca drogę i sprawia, że ładunek jest lżejszy
Dzięki odpowiednim pojazdom do każdej pracy wygrywamy na wszystkich frontach.
Mehmet Soylu - Właściciel firmy
Zobacz pojazdy Ford Trucks z
widoku kamery 360 stopni
Widok zewnętrzny 360 stopni Widok wewnętrzny 360 stopni
No Result
SEARCH