Leasing

Jeśli koszty zjadają Twoje zyski, Ford Trucks Leasing ma odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Weź leasing w Ford Trucks i nigdy już nie martw się kosztami zakupu, kosztami operacyjnymi, ani wartością przy odsprzedaży. Skup się tylko na własnej działalności i pozwól aby w Ford Trucks zajęto się resztą. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY>

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu Ford Trucks zapewnia wysoki poziom ochrony Ciebie i Twojego pojazdu ciężarowego Ford Trucks przed możliwą utratą i uszkodzeniem. Dodatkowo, gwarantowana obsługa przez eksperta w autoryzowanych centrach serwisowych Ford Trucks.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY>

Szkolenia

Droga potrzebuje ekspertów za kółkiem.  Drogi stale się zmieniają.  Pojazdy również się zmieniają.  Jedź zawsze z najlepszą prędkością.  Przyjdź do akademii jazdy Ford aby udoskonalić swoje umiejętności jazdy.  Możesz również dowiedzieć się wszystkiego, począwszy od sposobach ekonomicznej jazdy po problemy środowiskowe. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >

Sieć Ford Trucks

Jedź i komunikuj się.  Niech łączność z internetem będzie dla Ciebie najmniejszym problemem na drodze.  Dzięki łączności Wi-Fi w kabinie ciągników siodłowych Ford Trucks, połączenia video będą zawsze idealne, a oglądanie ulubionych seriali będzie zawsze bezproblemowe, nieważne gdzie jesteś. Plus, pierwszy rok jest darmowy i otrzymujesz prędkości transmisji w sieci 4.5G.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY>

Filobil

Utrzymuj kontakt ze swoim pojazdem aby poprawia efektywność oraz zaoszczędzić pieniądze! Śledź swoje pojazdy przez Filobil online w dowolnym momencie. Redukuj zużycie paliwa oraz koszty operacyjne nawet o 40%, w zależności od efektywności kierowcy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >

Zdrowe podróże

Z Ford Trucks, niech zdrowie będzie z Tobą!  Skontaktuj się z nami w każdym nagłym przypadku.  Dzięki dostępności 7/24 masz pewność, że pakiet zdrowych podróży Ford Trucks obejmie wszystkich członków Twojej rodziny zamieszkałych pod tym samym adresem. Kliknij aby zobaczyć listę lokalizacji punktów doraźnej opieki medycznej. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >

3 . lata rozszerzonej gwarancji

Dodatkowe ładunki wymagają dodatkowej rozszerzonej gwarancji. Przedłuż swoją standardową 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów aż do 3 lat.  Oferta dostępna jest dla wszystkich pojazdów Ford Trucks, w autoryzowanych stacjach obsługi, do momentu zakończenia standardowego okresu gwarancji. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY  >

No Result
SEARCH