ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Z Ford Trucks, niech zdrowie będzie z Tobą! Skontaktuj się z nami w każdym nagłym przypadku. Dzięki dostępności 7/24 masz pewność, że pakiet zdrowych podróży Ford Trucks obejmie wszystkich członków Twojej rodziny zamieszkałych pod tym samym adresem. Kliknij aby zobaczyć listę lokalizacji punktów doraźnej opieki medycznej.

Usługi dostępne dzięki darmowemu / nieograniczonemu członkostwu w Ford Trucks Healthy Journeys:  

Interwencja karetki oraz lekarza: 

Lekarstwa i towary konsumpcyjne używane w trakcie interwencji medycznej: 

 

Linia medyczna z lekarzem / 444 12 12

Przepływ informacji medycznych; komunikacja pomiędzy karetką pogotowia, lekarzem a krewnym pacjenta dotycząca jego stanu zdrowia:

 

Usługa Ford Trucks Healthy Journeys ma zastosowanie przez jeden rok po zakupie nowego pojazdu i dostępny jest tylko na terytorium Turcji w ograniczonym zakresie, określonym przez Ford Otosan. W zakresie projektu Ford Trucks Healthy Journeys, Klienci Ford Trucks w prowincji Istambułu oraz na terytorium magistratu i dzielnic miasta (z wyłączeniem sąsiednich obszarów) określonych na www.fordtrucks.com.tr będą upoważnieni do skorzystania z usług pomocy medycznej 24/7 w nagłych wypadkach (Lista wypadków - międzynarodowe 32 parametry); jak również i ich członkowie rodziny mieszkający pod tym samym adresem, ulegający wypadkowi w obrębie ich domów. Infolinia wsparcia medycznego Ford Trucks Healthy Journeys nie może rekomendować żadnych leków, oferować diagnozy ani wystawiać żadnych recept w przypadku braku badań bezpośrednich. Infolinia zapewnia jedynie porady lekarza oraz informacje jak postępować w danych przypadkach, na podstawie informacji dostarczonych przez telefon. 

Usługi
Leasing
Leasing
Ubezpieczenie samochodu
Ubezpieczenie samochodu
Szkolenia
Szkolenia
Sieć Ford Trucks
Sieć Ford Trucks
Filobil
Filobil
3 . lata rozszerzonej gwarancji
3 . lata rozszerzonej gwarancji
No Result
SEARCH