Kup Forda F-MAX w wyjątkowo korzystnej ofercie leasingowej!

Suma opłat leasingowych wyniesie zaledwie 108%

Nowy rok, nowe możliwości! Kup Forda F-MAX w wyjątkowo korzystnej ofercie leasingowej!

Nowy rok, nowe cele i ambitne plany. Każde wyzwanie wymaga solidnych partnerów, a jeśli chodzi o biznes, nie ma lepszego sojusznika w transporcie niż niezawodny F-MAX. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingowej i powiększ swoją flotę o niezwodny ciągnik siodłowy Forda.

Ford F-MAX to solidny, wydajny i innowacyjny ciągnik siodłowy, który gwarantuje bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Wyróżnia się precyzją, łatwością prowadzenia, dynamiką jazdy oraz spalaniem na bardzo dobrym poziomie. Zapewnia pełen komfort kierowcy, a właściciel floty będzie zadowolony z niskich całkowitych kosztów utrzymania pojazdu.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym i daj się mile zaskoczyć atrakcyjnym warunkom leasingowym Ford Trucks Lease. Suma opłat leasingowych wyniesie zaledwie 108% przy racie leasingowej na okres 36 miesięcy i wpłacie wstępnej w wysokości 15%.*

Korzystna oferta leasingowa Ford Truck Lease to najlepsza inwestycja w przyszłość Twojego biznesu. Pamiętaj, oferujemy nie tylko ciągnik siodłowy, ale także partnerskie podejście do Twoich potrzeb. Oferta ważna jest do końca marca bieżącego roku, a ilość dostępnych pojazdów jest ograniczona. Zadzwoń i dowiedz się więcej:

 

 

*„Materiał informacyjny jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Dotyczy wariantu finansowania w formie leasingu w walucie EURO dla okresu 36 miesięcy, wpłata własna 15%, wartość końcowa wynosi 20%. Oferta obowiązuje do 31.03.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Suma opłat skalkulowana dla pojazdu o wartości 87 tyś Euro netto.”

 

 

No Result
SEARCH